1. Analiza przedwdrożeniowa

Na początku przeprowadzamy analizę Twoich potrzeb. W tym etapie identyfikowane są potrzeby firmy oraz cele, jakie ma osiągnąć poprzez wdrożenie enova365. Dokonujemy analizy istniejących procesów biznesowych, aby dostosować system do potrzeb Twojej firmy.

Jest to kluczowy etap – przede wszystkim poznajemy Twoją firmę a Ty poznajesz system. Dzięki analizie przedwdrożeniowej dowiesz się w jaki sposób system enova365 usprawni procesy w Twojej firmie oraz jak będzie przebiegać wdrożenie systemu.

2. Wdrożenie systemu enova365

System enova365 dokładnie odzwierciedli procedury, które zachodzą w Twojej firmie – dopasowuje się do Twojego biznesu. Wdrożenie systemu enova365 to indywidualny projekt szyty na miarę.

Tworzymy całą bazę w testowej wersji. Tworzymy w niej dedykowane rozwiązania dla Twojej firmy.

Końcowym etapem jest kompletny skonfigurowany system oraz wykonanie migracji danych.

Po skonfigurowaniu systemu przeprowadza się testy funkcjonalne, aby upewnić się, że wszystkie procesy działają poprawnie i spełniają oczekiwania klienta. Testowanie może obejmować różne scenariusze biznesowe oraz integracje z innymi systemami. Najważniejszym elementem są testy akceptacyjne przeprowadzane z osobą wyznaczoną w Twojej firmie.

Wdrożenia systemów ERP to złożony proces, ale przeprowadzimy Cię przez niego. Określimy harmonogram oraz podzielimy jego etapy tak, aby działanie Twojej firmy nie zostało zakłócone.

3. Szkolenie pracowników

Wdrożenie systemu ERP to zmiana i wyzwanie dla firmy i jej pracowników.

Świadczymy usługi szkoleniowe, dzięki czemu możesz w pełni skorzystać z usprawnień, jakie oferuje enova365.

4. Opieka powdrożeniowa

Świadczymy opiekę powdrożeniową (serwis), w tym aktualizację systemu do najnowszej wersji, odpowiadamy na pytania oraz pomagamy rozwiązywać napotkane przeszkody.

Twoja firma nie zostaje sama – jesteśmy dla Ciebie.