enova365 Kadry Płace

enova365 Kadry PłaceSprawdź co zyskasz

Skutecznie wspomaga zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach zatrudniających od kilkunastu do kilku tysięcy pracowników.

System odtwarza strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa i spełnia wszystkie wymagania polskiego ustawodawstwa w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS. Program daje możliwość zdefiniowania harmonogramów czasu pracy oraz składników wynagrodzenia -zgodnie z prawem prac.

System enova365 współpracuje z Programem Płatnik i rejestratorami czasu pracy.Program ułatwia codzienne zarządzanie personelem, pozwala: usprawnić proces ocen pracowniczych kwartalnych, półrocznych i rocznych, ewidencjonować kursy i szkolenia pracownicze, planować i przeprowadzać cały proces rekrutacyjny, od rejestracji kandydata aż po jego zatrudnienie.

Program kadrowy enova365 to prawdopodobnie najszybciej reagujące na zmiany w przepisach rozwiązanie dla działów kadr i płac. Dzięki temu nie musisz się martwić, czy nie przeoczyłeś jakichś ważnych zmian prawnych
www.enova.pl

enova365 Handel i Magazyn

enova365 Handel i Magazyn Sprawdź co zyskasz

System enova365 umożliwia obsługę firmy o różnych profilach w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
Podstawowe funkcje umożliwiają tworzenie dokumentów, zarządzanie towarami i cenami, przechowywanie informacji o kontrahentach, bankach i urzędach.

Moduł jest zintegrowany z Ewidencją Środków Pieniężnych, uzupełniającą funkcjonalność w zakresie rozliczeń z kontrahentami, a także z Ewidencją Dokumentów i Rejestrem VAT.

Program enova365 zawiera gotowe dokumenty sprzedaży dla różnych rodzajów transakcji. Wśród nich znajdują się między innymi: sprzedaż z odwrotnym obciążeniem, transakcje między krajami UE, faktury zaliczkowe sprzedaży.„Każdy klient może dopasować system magazynowy enova365 do indywidualnych potrzeb firmy. Modułowa budowa zapewni Ci dostęp do funkcjonalności, które są zgodne z modelem biznesowym Twojej firmy.
Oprogramowanie magazynowe umożliwi Ci planowanie i generowanie zamówień dla dostawców. Dane na temat stanów magazynowych zapewnią sprawne zarządzanie zamówieniami i obsługę kontrahentów
.” www.enova.pl

enova365 Finanse i Księgowość

enova365 Finanse i KsięgowośćSprawdź co zyskujesz
Finanse i księgowość to jedne z ważniejszych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa. System enova365 umożliwia większą kontrolę nad nimi. Z enova365 możesz prowadzić wszystkie procesy w jednym, intuicyjnym systemie, co pozwala zaoszczędzić czas.

Oprogramowanie ERP enova365 pomoże Klientowi w prowadzeniu: pełnej księgowości, księgowości uproszczonej oraz w ewidencjonowaniu środków pieniężnych i rozliczeń.

W obszarze finansów i księgowości nieustająco przepisy ulegają modyfikacji, dlatego oprogramowanie enova365 jest na bieżąco aktualizowane.

Twoja firma zdąży przygotować się na każdą
nadchodzącą zmianę.

enova365 Sprzedaż i CRM

enova365 Sprzedaż i CRMSprawdź co zyskujesz
Przedstawiciele handlowi dużą część swojej pracy spędzają poza siedzibą biura, w trasie lub na spotkaniach z Kontrahentami.
Z myślą o nich program enova365 stworzył rozwiązanie dla sprzedaży i CRM, które wspiera codzienną pracę. Handlowiec ma w jednym miejscu zgromadzone dane, które pozwalają na skuteczną organizację pracy w firmie. Co więcej, ma możliwość dostępu do danych z urządzeń mobilnych, aby je przeanalizować nawet w podróży.

Obszar Sprzedaż i CRM pozwala wygenerować liczne raporty. Są one zdefiniowane już w podstawowej wersji programu. Można wybierać, które dane wymagają analizy, system generuje
odpowiedni wykres.

Dużym atutem CRM jest możliwość automatycznego wysyłania powiadomień np. o niezapłaconych fakturach – za pomocą poczty e-mail lub SMS. Dodatkowo CRM umożliwia także kodowanie urządzeń przy pomocy kodów kreskowych.

enova365 Procesy / Workflow

enova365 ProcesySprawdź co zyskujesz
Moduł Workflow jest jego integralną częścią systemu enova365.
Elektroniczny obieg dokumentów w firmie wiąże się z wieloma korzyściami, m.in. lepsza organizacja pracy. Elektroniczny system obiegu dokumentów enova365 wykona za Ciebie obowiązki związane z porządkowaniem i archiwizowaniem danych. Dodatkowo zyskasz kontrolę nad tym, kto i do jakich informacji otrzymuje dostęp. System DMS w obszarze Workflow enova365 pomoże Ci zoptymalizować czas wykonywania rutynowych czynności, a także zautomatyzować cykliczne zadania.
System Workflow enova365 usprawnia przepływ pracy w firmie. Jednym z narzędzi, które wchodzi w skład tego obszaru jest program do harmonogramów. Dzięki niemu możesz zainicjować rozpoczęcie procesu we właściwym czasie i zadania zaczną się zgodnie z planem.
System DMS w obszarze Workflow wspiera czynności przechowywania, porządkowania i archiwizowania danych. Posiada też opcje ułatwiające wprowadzanie dokumentów do systemu. Dzięki temu usprawnisz elektroniczny obieg dokumentów w firmie. 

enova365 Business Intelligence

enova365 Business IntelligenceSprawdź co zyskujesz
enova365 Business Intelligence dostarcza zbioru danych, który stanowi doskonałe źródło do odkrywania wiedzy nie tylko przez analityków i kadrę kierowniczą, ale także przez wszystkich operatorów systemu enova365.
Daje również możliwość tworzenia zaawansowanych wizualizacji danych w dowolnie wybranym zewnętrznym narzędziu analitycznym oraz wykonania zapisu danych z logiki biznesowej.
BI w enova365 dostarcza pakiet wskaźników efektywności i działania z różnych obszarów systemu ERP. Dodatkowo w prostym edytorze operator posiadający stosowne uprawnienia może samodzielnie utworzyć potrzebny dla niego wskaźnik.

enova365 Projekty i Usługi

Moduł Projekty ma swoje zastosowanie w planowaniu i kontroli realizacji budżetów projektowych.
W jednym miejscu gromadzi dane pozwalające na skuteczną organizację pracy w firmie oraz funkcje związane z budżetowaniem projektów. Dodatkowo zawiera w sobie pełną funkcjonalność modułu CRM.
W każdym momencie mamy możliwość podglądu budżetu i wprowadzania korekt. A po zakończeniu całego zadania lub poszczególnego etapu system automatycznie może wygenerować żądany raport.

enova365 Produkcja

enova365 Produkcja znajduje swoje zastosowanie w obsłudze procesów produkcji w przedsiębiorstwach, które prowadzą ją w oparciu o zdefiniowane technologie i rejestrują zlecenia produkcyjne. Podstawowym elementem logicznym aplikacji jest technologia o elastycznej strukturze. Surowce, koszty, produkty, a także zasoby produkcyjne i osoby zyskują powiązanie z operacjami lub wprost z technologiami.
Moduł zapewnia powiązanie produkcji z modułem handlowo-magazynowym. Umożliwia kalkulację kosztów wytworzenia danego towaru oraz definiowanie technologii z wykorzystaniem operacji wzorcowych. Daje również swobodę wygenerowania dokumentów magazynowych na wybrane surowce/produkty, w tym na ilości częściowe – w przypadku niepełnej realizacji zlecenia.

enova365 Nieruchomości

enova365 NieruchomościSprawdź co zyskujesz